Popis
Rada stropných a zároveň nástenných svietidiel, zo série DYNAMIC, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu dizajnu a rôznym veľkostiam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada stropných a zároveň nástenných svietidiel, zo série DYNAMIC, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu dizajnu a rôznym veľkostiam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | MADE Dynamic |
| Séria: | DYNAMIC |
| Kód produktu: | 7786 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 21W |
| Výška [mm]: | 487 |
| Šírka [mm]: | 434 |
| Hĺbka [mm]: | 146 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2794 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 833.02 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |