Popis
Rada stropných a zároveň nástenných svietidiel, zo série DYNAMIC, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu dizajnu a rôznym veľkostiam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada stropných a zároveň nástenných svietidiel, zo série DYNAMIC, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu dizajnu a rôznym veľkostiam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | MADE Dynamic |
| Séria: | DYNAMIC |
| Kód produktu: | 7787 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 30W |
| Výška [mm]: | 598 |
| Šírka [mm]: | 518 |
| Hĺbka [mm]: | 177 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 3929 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 1,000.91 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |