Popis
Rada stojanových, závesných a stropných/nástenných svietidiel, zo série DIPHY, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu krásnemu elegantnému dizajnu a rôznym dostupným veľkostiam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada stojanových, závesných a stropných/nástenných svietidiel, zo série DIPHY, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu krásnemu elegantnému dizajnu a rôznym dostupným veľkostiam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | MADE Diphy PC |
| Séria: | DIPHY |
| Kód produktu: | 8174 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 12V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 21W |
| Šírka [mm]: | 536 |
| Dĺžka [mm]: | 2200 |
| Hĺbka [mm]: | 305 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 2938 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 639.29 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |