Popis
Rada závesných a stolových svietidiel, zo série LA MARIÉE , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka jedinečnému a štýlovému dizajnu a rôznym farebným prevedeniam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada závesných a stolových svietidiel, zo série LA MARIÉE , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka jedinečnému a štýlovému dizajnu a rôznym farebným prevedeniam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | MADE La Mariée P |
| Séria: | LA MARIEE |
| Kód produktu: | 8627 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | medená |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 9W |
| Dĺžka [mm]: | 2500 |
| Priemer [mm]: | 280 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 1008 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 587.63 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |