Popis
Rada nástenných a zároveň stropných svietidiel, zo série REFLEXIO, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a rôznym veľkostiam a farebným prevedeniam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Rada nástenných a zároveň stropných svietidiel, zo série REFLEXIO, sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a rôznym veľkostiam a farebným prevedeniam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | MADE Reflexio |
| Séria: | REFLEXIO |
| Kód produktu: | 8530 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 30W |
| Hĺbka [mm]: | 97 |
| Priemer [mm]: | 462 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 4042 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 619.92 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |