Popis
Široká rada stojanových svietidiel, zo série KIMIA , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmi jedinečnému dizajnu a rôznym farebným prevedeniam.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Široká rada stojanových svietidiel, zo série KIMIA , sa jednoducho zladí s akoukoľvek miestnosťou , kde sa bude nachádzať, vďaka svojmi jedinečnému dizajnu a rôznym farebným prevedeniam.

| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | MADE Kimia |
| Séria: | KIMIA |
| Kód produktu: | 8545 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP20 |
| Objímka / Pätica: | LED |
| Maximálny výkon [W]: | 25W |
| Výška [mm]: | 1907 |
| Priemer [mm]: | 280 |
| Farba svetla: | 3000K |
| Svetelný tok: | 3000 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 994.46 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |