Popis
Nástenné svietidlá,vhodné do exteriéru, nájdete v rôznych farebných prevedeniach, v rovnakom dizajne.
Kuriér - dobierka nad 20 €:
ZADARMO
Kuriér - dobierka do 20 €: 5 €
Nástenné svietidlá,vhodné do exteriéru, nájdete v rôznych farebných prevedeniach, v rovnakom dizajne.
PREZENT je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom dekatívneho osvetlenia so sídlom na Slovensku. Ich zámer je ponúknuť zákazníkovi výrobky v tej najvyššej kvalite s jedinečným dizajnom a za prijateľné ceny. Vďaka tomuto postoju a firemnej stratégii sa firma za krátky čas rozrástla a v súčastnosti ponúka svoje produkty na Slovensku, Česku, Poľsku a Maďarsku s cieľom ďalšej expanzie na iné zahraničné trhu. Spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2005. Pretvorte si aj vy svoj domov s týmto jedinečným osvetlením a doprajte si kúsok slovenského umenia u vás doma.
| Základné informácie | |
|---|---|
| Názov produktu: | PREZENT AMALFI 1xE27/60W,ANTHRACIT,FROST,IP44 |
| Séria: | AMALFI |
| Kód produktu: | 39026 |
| Kategória: | |
| Výrobca: | |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Materiál: | ALUMINIUM/GLASS |
| Farba: | ANTHRACIT/FROSTED |
| Napätie: | 230V |
| Krytie: | IP44 |
| Objímka / Pätica: | E27 |
| Maximálny výkon [W]: | 60W |
| Zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Výška [mm]: | 245 |
| Šírka [mm]: | 184 |
| Počet zdrojov: | 1 |
| Cena | |
|---|---|
| Cena | 26.38 € |
| Doprava |
|---|
| K tomuto produktu máte dopravu ZADARMO! |